piątek, 1 marca 2013

Colored tips

Hej :D Na fb pojawił się już wpis dotyczący kolorowych końcówek (autor Vika). Postanowiłam więc dodać go również na bloga.

5 domowych metod na kolorowe końcówki.
1. UTLENIANIE I FARBOWANIE
Jest to pierwsza metoda, zdecydowanie najbardziej trwała ze wszystkich trzech. Utleniamy końcówki  by zdjąć z nich kolor, a następnie nakładamy na nie farbę (do kupienia na allegro, w rossmanie i w internetowych fryzjerskich). 


2. MALOWANIE PASTELAMI
Bardzo ciekawa metoda:) Końcówki włosów (po utlenieniu lub bez) malujemy suchymi pastelami. Na koniec psikamy lakierem do włosów. Po dobrze wykonanym malowaniu efekt jest na prawdę zadowalający, jednak niezbyt trwały i uciążliwy. Zmywa się z reguły po jednym myciu a w czasie dnia brudzi ubrania i poduszki. Idealna metoda na jedno wyjście:)

 

  


3. FARBOWANIE BIBUŁĄ
To metoda znana nam wszystkim z dzieciństwa. Nasze lalki barbie w pewnym momencie miały kolorowe włosy:) Włosy zawijamy na końcach w odpowiedni kolor bibuły, a następnie razem z bibułą moczymy w wodzie i pozostawiamy na 5 minut. Minus taki, że bez rękawiczek skończymy z brudnymi palcami:) Efekt utrzymuje się nawet do kilku myć.
4. SPRAY DO WŁOSÓW
Oczywiście możemy końcówki wypsikać kolorowym sprayem do włosów. Po jednym myciu kolor na
włosach znika:) 
5. SZTUCZNE KOŃCÓWKI WŁOSÓW
Kto nie ma ochoty na koloryzację włosów może zaopatrzyć się w sztuczne włosy na klamrach, wpinane z tyłu głowy. To bardzo fajny pomysł, nie wymagający żadnej ingerencji w kolorystykę naszych włosów.

                             
Zaczerpnięte z LINK :D
Jeśli macie jakieś pytania lub pomysły na stylizacje to piszcie śmiało :)

                                                                                                                                               Nika ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz