piątek, 25 stycznia 2013

Hejka :D

Jesteśmy Kika,Vika i Nika (to oczywiście nasze pseudonimy, gdyż nie chcemy ujawniać naszych prawdziwych imion). Pomysł na tego bloga wpadł nam do głowy przy jedzeniu naleśników(o tak! kochamy jeść ;P). Nie wiemy czy coś z tego wyjdzie, ale do odważnych świat należy. Trzeba próbować ;).

Nasze style różnią się, chociaż możecie w nich zaobserwować pewne podobieństwo.
Kika kocha kolorowe ubrania(w szczególności fioletowe), uwielbia buty na koturnie bądź obcasie (ostatnio całkowicie pochłonęły ją sneakersy). Ma naprawdę ciekawe pomysły:) Potrafi stworzyć niesamowite stylizacje nie wymagające zbyt wielu dodatków(głównie ze względu na to, że prawie ich nie mamy).
Vika preferuje sportowy styl. Jako zapalona kolarka odnajduje się również w temacie modowym. Nie jest żadną tajemnicą, że jej ulubionym kolorem jest niebieski. Ubóstwia dodatki typu: apaszki, szale i chusty.
Ja swój styl mogę określić w trzech słowach: skóra, ćwieki, CZERŃ. Mimo iż nie mam nic przeciwko wysokim na 12 cm obcasom, to najlepszymi butami ever są GLANY *.* Wygodne,niezwykle stylowe i praktycznie nieprzemakalne (a taka reklama ode mnie;))

Zapraszamy na naszego facebooka i nk (jeżeli jeszcze posiadacie własne konta).

                                                                                                                                    Nika :]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz